O Nas.

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób z Polski do Niemiec, Szwajcarii , Francji oraz Austrii („Wiedeń”) i Luksemburga. Na pokładzie naszych samochodów znajdziesz wszystko co potrzebne, by podróż minęła w bardzo przyjemny sposób, wygodnie i bezpiecznie. Doskonale wyposażone busy to nasz największy atut, ale również odpowiednio przeszkoleni kierowcy to gwarancja, że podróż upłynie Ci bardzo szybko i płynnie.

Na trasie z Polski do wielu miast Niemiec i Szwajcarii jeździmy od lat i dowozimy ludzi zarówno na wakacje, do swoich rodzin czy też powracających z pracy zarobkowej. W każdym wypadku nasi kierowcy dowieźć Cię będą mogli pod wskazany adres co sprawia, że usługa będzie dla Ciebie jeszcze wygodniejsza i znacznie bardziej komfortowa.

Świadczymy usługi jako:
– NA LOTNISKO Z Chojnic do Warszawy, Gdańska, Berlin, Katowic, itd…
– przewóz osób
– przeprowadzki
– wesela
– wieczory kawalerskie , panieńskie
– transfery z / na lotniska
– do szpitala
-transfery na / dyskoteki i z dyskotek
– pogrzeby
– wycieczki
– szkolenia
– bankiety
– konferencje
– wyjazdy służbowe
– wyjazdy integracyjne
– ferie zimowe
– wyjazdy rodzinne

Przewozy z Polski z nami będą przebiegały wedle ściśle ustalonego planu, który również jest dla nas bardzo ważny. Dzięki umiejętnościom logistycznego planowania podróży zostanie ona przeprowadzona w taki sposób, aby w dobrym czasie każdy pasażer został dowieziony pod wskazany przez niego adres. Twój komfort leży nam na sercu najbardziej i właśnie dlatego wprowadzamy dla Ciebie takie usługi.

Obsługujemy województwa:

Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie LubuskieŁódzkie Mazowieckie Pomorskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Wygodnym autem osobowym FORDY Galaxy OPEL VIVARO FIAT DUCATO ORAZ BOXSER ilość osób do zabrania 7 i 9 z kierowcą.

CENA DO UZGODNIENIA!

Dzwoń , pytaj a na pewno do gadamy się!

Na czas podróży każdy jest ubezpieczony ! TEL.603 581 577